Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Odkazy

Město Humpolec
Oficiální stránky města

Městské kulturní a informační středisko Humpolec 
Oficiální kulturní info Humpolce

Vysočina Tourism
Agentura pro rozvoj cestovního ruchu - zřizovantel Kraj Vysočina

Krajský úřad kraje Vysočina
Oficiální stránky kraje Vysočina. Zde jsou uvedeny i veškeré dotační tituly kraje ve prospěch památek

Humpolák.cz
Regionální server mikroregionu.

Vysočina News
Regionální server pro region kraje

Národní památkový ústav,
Stránky odborné organizace státní památkové péče.
Pro kraj Vysočina je od 1.1.2008 příslušné územní odborné pracoviště v Telči 

Svodný web státních HRADŮ a ZÁMKŮ ČR   NOVÉ
Na tomto webu naleznete nejenom přehledný rozcestník na weby jednotlivých státních hradů a zámků z celé ČR, ale i celkový přehled pořádných kulturních akcí, nabídku pro pořádání svateb, komerčních pronájmů a filmových lokací, možnost rezervací a nákup vstupenek on-line, až po možnosti pro hendikepované návštěvníky.

Ministerstvo kultury ČR
Oficiální stránky Ministerstva kultury České republiky
Zde jsou uvedeny i veškeré dotační tituly MKČR ve prospěch památek

ČNK ICOMOS
Český národní komitét ICOMOS

ICOMOS
The International Council on Monuments and Sites is an association of professionals throughout the world that currently bring together over 7500 members

Sdružení pro stavebněhistorický průzkum
Bezprostředním podnětem ke vzniku Sdružení pro stavebněhistorický průzkum se stalo odhodlání skupiny odborníků zabývajících se stavebněhistorickými průzkumy dát společně průchod svému nesouhlasu s návrhem připravovaného památkového zákona. Při té příležitosti se znovu naléhavě ozřejmila potřeba živého bezprostředního kontaktu zainteresovaných specialistů a jejich zájem o vytvoření oborové platformy. 
Hlavní nosná část tohoto programu je založena na pořádání odborných setkání, která budou věnována prezentaci nových poznatků a kritickému ověřování metodických postupů i učiněných závěrů.

Společnost přátel starožitností
Nezisková organizace působící v oblasti kulturního dědictví.

Brána památek
Představujeme Vámprojekt BRÁNA PAMÁTEK – projekt, jenž Vám představí zpřístupněné památky jako živá centra vzdělávání, odpočinku i zábavy na platformě neziskových organizací.

Hrady.cz
Hlavní náplní serveru je přinášet obecné informace o místech a místečkách, která stojí za shlédnutí, navštívení a k odpočinku. Server Hrady.cz se díky pomoci všech lidí, kteří rádi cestují a chtějí se podělit o zajímavá navštívená místa, stává "přehledníkem" památek a dalších míst a zároveň se profiluje jako rozcestník na oficiální nebo neoficiální stránky míst vytvořené příznivci, sdružením, kastelány či nadšenci onoho místa.